Vítejte!
Stránka o všech novinkách a hrách k Playstationu 3. Budete o krok napřed!

Témata článků

novinky PS1 PS2 ps3 PS4 PSP PSP Go PS Vita příslušenství Sony Playstation

Worms Collection

Pro začátek: Worms je tahová „strategie“, při které proti sobě stojí týmy červů navzájem se ničící nejrůznějšími dálkovými zbraněmi. A Collection přináší tři hry z této slavné série najednou.

Celé balení obsahuje hry Worms, Worms 2: Armageddon and Worms: Ultimate Mayhem. První Worms, přestože v tomto vydání přepracované pro HD rozlišení, trpí původní grafikou a zvukem, ale pokud jste tuto sérii ještě nehráli, nebo na ni vzpomínáte ještě z dětských let, určitě vás dokáže pobavit.

Druhý díl patří k tomu nejlepšímu, co Worms přineslo. Skvěle propracované úrovně, nové zbraně a ohromné množství zábavy.
Poslední díl v této kolekci můžete hrát plně ve 3D a množství obsahu je zde opravdu ohromující. Rozhodně zde za své peníze dostanete víc, než pár opakovaných levelů. Přesto však třetí díl kromě grafiky a 3D nepřináší nic závratně nového a pokud hrajete single player, může se vám ona neměnnost začít protivit. Nejsilnější stránkou Worms je a vždy byl multiplayer. Radovat se nad zkázou cizích červů je jedna věc, vědět, kterému vašemu kamarádovi jste právě zasadili smrtelnou ránu, je věc úplně jiná.